פונקציית AORALSCAN - AI

היום אנו מציגים פונקציה נוספת שזכתה לשבחים רבים ב-Aoralscan, פונקציית AI. אז מהי פונקציית AI וכיצד הפונקציה הזו פועלת? המשך לקרוא כדי לגלות כיצד זה יכול להפוך את הסריקה שלך לקלה ומהירה יותר.

 

מהי בעצם פונקציית AI? במילים פשוטות, פונקציה זו מאפשרת ל-Aoralscan להבחין איזה חלק מהמידע התוך-אורלי שלנו מיותר ללכידת הנתונים, כגון לשון וצד בוקאלי, כך שמידע זה לא ייקלט ולא יופיע במודל התלת-ממד שנוצר. כתוצאה מכך, אינך צריך להתמודד עם הנתונים לאחר הסריקה ולכן ניתן לחסוך זמן רב.

כפי שכולנו יודעים, ניתן ללכוד מידע רב על ידי סורק תוך-אורלי, אולם לא כולם נחוצים להליך הפוסט, ולכן יש צורך לנטרל את הנתונים שנלכדו. סורק מסויים יכול למחוק נתונים אלה באופן אוטומטי, אך יחד איתו מופיעה בעיה נוספת. מכיוון שהלשון והצד הבוקאלי קרובים מדי לשיניים ולחניכיים, הנתונים המיותרים עלולים להיות קשים מאוד להסרה מדויקת.

עם פונקציית AI, בעיה זו לא תהיה הדאגה שלך, הנתונים המיותרים לא נלכדו מלכתחילה, כך שהנתונים הסרוקים לא יהיו זקוקים למחיקה.

אז איך פועלת פונקציית AI?

לפני הסריקה, הפעל את פונקציית הבינה המלאכותית ולאחר מכן סמן בכוכב כדי לסרוק. הסורק יכול כעת לדעת איזה חלק נחוץ ללכידת הנתונים, כגון שיניים וחניכיים, ואיזה לא, כגון לשון וצד בוקאלי. והתוכנה תציג לכם רק את הנתונים הדרושים בכל תהליך הסריקה, מה שגם הופך את Aoralscan למהיר ומדויק יותר.אנו נמשיך לשפר את מערך לימוד שלנו, בתקווה שתמצא את העצות הקטנות הללו שימושיות. ואתה מוזמן לפנות אלינו אם כל שאלה.